Nebraska

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Nebraska

Nieruchomość na sprzedaż w Nebrasce

Graniczy na północ z Dakotą Południową; na wschodzie z Iowa i Missouri; na południu z Kansas; południowy zachód z Kolorado; na zachód z Wyoming. Rzeka Missouri wyznacza całą wschodnią granicę.

Nebraska to federacyjne państwo USA, które jest zarówno dużymi równinami, jak i państwami środkowo-zachodnimi. Stolicą jest Lincoln, a głównym miastem jest Omaha, położone nad rzeką Missouri.

Rynek nieruchomości w Nebrasce nadal zyskiwał energię w 2018 r. W ubiegłym roku ceny nieruchomości na sprzedaż w Nebrasce wzrosły w ich najszybszym tempie od 1994 r., Ponieważ gospodarka państwa zaczęła się umacniać.

Nieruchomości w cenach sprzedaży w Nebrasce przyspieszyły w ciągu ostatnich dwóch lat i nadal rosły w drugim kwartale. W pierwszym kwartale 2018 r. Ceny w Nebrasce były o 26% wyższe niż na początku recesji.

Stabilność rynku nieruchomości w Nebrasce podczas recesji częściowo przyczyniła się do tego.

Ponadto ceny domów wzrosły w całym stanie. W ostatnich latach ceny są świetne, ale wzrosty w Omaha i Lincoln również były niezwykłe. W Lincoln ceny domów wzrosły średnio o 8,4% w ciągu ostatnich czterech kwartałów, nawet przekraczając stopy wzrostu z lat 90-tych.

W ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny domów w Nebrasce wzrosły o ponad 30% w przypadku domów o wysokich, średnich i niskich cenach.

Bardzo ograniczona oferta szerokich i stałych cen.

Wzrost kosztów budowy również przyczynił się do wzrostu cen nieruchomości na sprzedaż w Nebrasce.

Dzięki restrykcjom inwestycyjnym w Nebrasce, a ceny rosną szybciej niż czynsze, spadła własność domu. W pierwszym kwartale 2018 r. Wskaźnik własności w Nebrasce był o około 5 punktów procentowych niższy niż w 2009 r.

Rynek nieruchomości Lincoln w Nebrasce jest świetnym przykładem korzyści wynikających z powolnego wzrostu. Rynek nieruchomości Lincoln może być wzorem do naśladowania dla innych amerykańskich miast.

Obecna średnia cena domu dla Lincoln jest niższa niż średnia krajowa. Podczas gdy rynek nieruchomości Lincoln jest niższy niż średnia krajowa, zyskał roczny wskaźnik 11,4% w porównaniu do średniej krajowej wynoszącej 6,7%.

Fakt, że rynek nieruchomości Lincoln był na poziomie, aw niektórych przypadkach przekroczył średnią krajową, mówi o sile rynku.

Istnieje wiele powodów, dla których nieruchomości Lincoln są tak atrakcyjne, aby je kupić lub zainwestować w nieruchomości na sprzedaż w Nebrasce. Wzrost popytu na rynku może być najbardziej atrakcyjnym aspektem dla Lincoln inwestycji w nieruchomości. Zaczyna się od atrakcyjności obszaru, w którym można pracować. Niewiele miast może pochwalić się lepszymi liczbami. W związku z powyższym, inwestycje Lincoln w nieruchomości związane z nieruchomościami na sprzedaż w Nebrasce powinny być korzystne.

Kolejny pozytywny znak dotyczy ilości nowych zapasów budowlanych na rynku. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy na rynku pojawiło się 902 nowych pozwoleń na budowę. W ciągu ostatnich trzech lat Lincoln znacznie przewyższa średnią krajową z tytułu nowych pozwoleń na budowę.

Lincoln nadal jest promotorem rynku nieruchomości. Wszystkie rynki przechodzą okresy drobnej korekty. Najlepsze rynki wykorzystują to jako katalizator dla dalszego wzrostu. Dzięki solidnym fundamentom i okresom stałego wzrostu, rynek nieruchomości Lincoln wydaje się być w dobrym kierunku.

Rynek nieruchomości w Omaha różni się znacznie w 2018 r. W porównaniu do kilku lat temu. Wartość domu w Omaha wzrosła w ubiegłym roku o 8,0% i oczekuje się, że w przyszłym roku spadnie o -0,7%.

  •  
    Przeprowadzka do Nebraski. Ekspatriuj i mieszkaj w Nebrasce.

        Ze swoimi 93 hrabstwami naród, na który zdecydowaliśmy się dzisiaj skupić, to ... Nebraska! Tak, wciąż jesteśmy w Ameryce, właśnie w centralnej części kraju. Nic dziwnego, że słynne hasło „Nebraska: gdzie zaczyna się Zachód” zostało stworzone właśnie w odniesieniu do jego położenia geograf ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 15443

Sprzedaż Teren rolniczy, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

3,749,125.89PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

6150120 m²
Spring Creek Ranch - Sioux County, Nebraska: Spring Creek Ranch Trawa jest ciągły 1.520 ± deeded ranczo składający się z mocno sodded pastwiska trawy,...
UNAVAILABLE
Cod. 3592

Sprzedaż Dom, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

860,093.59PLN
Sprzedaż
Dom

1200 m²
2 BR, 1-1/2 BA czysty dom w sąsiedztwie wielkich
UNAVAILABLE
Cod. 3591

Sprzedaż Dom, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

25,582,270.78PLN
Sprzedaż
Dom

450 m²
Niestandardowe Home,
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB